Inspirujemy

Meble WERSAL to rodzinna firma, oparta na fundamentach pokoleniowych doświadczeń. Od ponad 30 lat konsekwentnie realizuje wizję tworzenia mebli, łącząc elegancję, funkcjonalność oraz najnowsze trendy z wyjątkowym wyczuciem potrzeb rynku. Produkty najwyższej jakości od wielu lat cieszą się uznaniem rosnącej grupy klientów na całym świecie. Firma ciągle doskonali swoje działania tak, aby meble sygnowane logo WERSAL powstawały w odpowiedzi na realne potrzeby użytkowników.

Poznaj nasze wszystkie kolekcje. Niech będą inspiracją do zmian w Twoim domu!

Zobacz film korporacyjny
Fabryka Mebli WERSAL powstała ponad 30 lat temu w małej wsi Jankowy w województwie wielkopolskim. Pasja i determinacja założyciela firmy, Zbigniewa Kaczorowskiego, pomogły rozwinąć mały warsztat w jedną z największych fabryk mebli tapicerowanych, łóżek i materacy w Polsce. Właściciele od samego początku konsekwentnie realizowali swoją wizję tworzenia mebli z ogromnym entuzjazmem i wyjątkową świadomością potrzeb rynku. Dziś motorem są inwestycje i rozwój, dzięki którym firma zwiększyła swoją przewagę konkurencyjną i poprawiła efektywność. Dziś, dzięki wykwalifikowanej kadrze i przyjętej strategii handlowej, WERSAL projektuje i oferuje rocznie ponad 50 nowych modeli. Zaangażowanie i wiedza profesjonalnego zespołu odpowiedzialnego za codzienne zadania sprawiają, że firma nie przestaje podnosić poprzeczki i za każdym razem prezentuje produkty, które zaskakują innowacyjnymi rozwiązaniami i niepowtarzalnym designem, budując sukces marki w Polsce i za granicą.

1989

Rozpoczęcie działalności Fabryki Mebli WERSAL

1994

Nowa siedziba firmy- Jankowy 1A oraz uruchomienie hali produkcyjnej

1996

Firma Meble WERSAL po raz pierwszy prezentuje swoje meble na targach w Zagrzebiu

2002

Rozbudowa hali montażu i magazynów

2009

Nowy biurowiec Fabryki Mebli WERSAL oraz rebranding loga

2010

Nowy obiekt produkcyjno-magazynowy o pow. 8000m2

2014

Uruchomienie stolarni z nowoczesnym parkiem maszynowym

2016

Nowy obiekt produkcyjno-magazynowy o pow. 20 000 m2

2018

Uruchomienie stolarni z nowoczesnym parkiem maszynowym, rebranding logo Fabryki Mebli WERSAL

2020

Rozbudowa fabryki- uruchomienie nowego kompleksu produkcyjno- magazynowego

2022

Modernizacja hali produkcyjnej filii fabryki w miejscowości Pieczyska

2023...

Planowane oddanie do użytku, kompleksu ekspozycyjnego z showroomem oraz salami konferencyjnymi

Fabryka obejmuje prawie 100 000 m2 powierzchni produkcyjnej i magazynowej i wraz z całą przyległą infrastrukturą zajmuje powierzchnię 20 ha. Nowoczesny park maszynowy został zaprojektowany zgodnie z najwyższymi standardami w celu optymalizacji procesu produkcyjnego, co zwiększyło obroty i zyski firmy, plasując ją wysoko w rankingach producentów mebli tapicerowanych. Ale czym byłyby nawet najnowocześniejsze linie produkcyjne bez ludzi? Są najcenniejszym zasobem i kręgosłupem WERSAL. Dziś oznacza to ponad 1500 pracowników, dla których firma jest gwarantem stabilnej, bezpiecznej i komfortowej pracy.

Passion to create

W bogatej ofercie firmy znajdują się meble do salonów, sypialni, pokoi młodzieżowych oraz pokoi hotelowych. Wygodne sofy, narożniki, stelaże, łóżka z materacami sprężynowymi oraz linia materacy zaspokoją gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Najwyższej jakości produkty WERSAL są doceniane przez coraz większe grono odbiorców na całym świecie i zdobywają uznanie na targach i konkursach branżowych.
Firma stawia na ciągłe doskonalenie. Zespół kreatywny pracuje metodą Design Thinking, aby meble sygnowane logo WERSAL powstały w odpowiedzi na realne potrzeby użytkowników.