Narożnik centralnym punktem salonu

07.07.2023

Kolekcja wolnostojących narożników SELEDO

Salon, czyli rodzinne centrum integracji, jest miejscem przeznaczonym przede wszystkim do odpoczynku i wspólnego spędzania czasu. To także miejsce spotkań, w którym domownicy przyjmują swoich gości. Warto urządzić go w sposób przemyślany i z dbałością o najmniejsze detale.

Niezależnie od tego, jak wielki jest Twój salon, możesz uczynić go jeszcze bardziej przytulnym i funkcjonalnym. Przede wszystkim powinien być on urządzony w taki sposób, aby zapewniał wygodę i maksimum relaksu. Wybór odpowiedniego mebla wypoczynkowego to klucz do sukcesu. Jego właściwe ustawienie to kolejna ważna kwestia. Idealnym rozwiązaniem jest kolekcja mebli SELEDO. Dostępne w trzech rozmiarach nowoczesne narożniki wolnostojące, które idealnie sprawdzą się w każdym wnętrzu.

Dzięki swojej konstrukcji, SELEDO staje się centralnym punktem salonu i z pewnością zwraca na siebie uwagę. Jego forma pozwala swobodnie poruszać się po pomieszczeniu i tworzy w nim przytulną atmosferę.

Oryginalności temu modelowi dodają także metalowe elementy, na których usadowione są oparcia o nietypowym, zaokrąglonym kształcie. Delikatne przeszycia na piance sprawiają, że SELEDO nabiera niepowtarzalnego charakteru. Narożnik został posadowiony na wysokich, czarnych, metalowych nogach, przez co prezentuje się niezwykle elegancko i zgrabnie.

Oprócz niekwestionowanych aspektów wizualnych, model ten posiada szereg funkcji i udogodnień. Elektryczny wysuw siedziska pozwala dostosować powierzchnię użytkowania do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu w prosty sposób zyskujemy miejsce do spania, gdyż mechanizm ten zapewnia 27 cm dodatkowej przestrzeni.

Dobrze urządzony salon to przede wszystkim odpowiednio dobrany narożnik. Odkryj kolekcję SELEDO i wybierz idealny model do Swojego wnętrza.